Postup koupě

Máte vybraný byt, ale nejste si jistí, co teď?

Následující postup je velice jednoduchý. Rádi Vám s celým procesem pomůžeme a poradíme!

  • Vyplňte kontaktní formulář, který najdete v Ceníku u vybraného bytu. My vám zašleme podrobné informace o projektu, o vybraném bytě a jeho financování i následném postupu koupě.

  • Na osobní schůzce s vámi si vše vysvětlíme a přiblížíme. Na 5 pracovních dní vám vytvoříme předběžnou rezervaci, aby jste se mohli finálně rozhodnout.

  • Následně s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, nebo Smlouvu o smlouvě budoucí kupní.

  • Po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní si můžete vybrat vybavení bytu, s kterým Vám rádi pomůžeme. Před jeho dokončením si byt prohlédnete a po kolaudaci vás vyzveme k podpisu Kupní smlouvy.

  • Po podpisu Kupní smlouvy připravíme byt k finálnímu předání. Podání Kupní smlouvy, včetně poplatku, na Katastr nemovitostí vyřídíme za vás. Tím se stanete právoplatnými majiteli bytu a můžete se nastěhovat.

Koupi bytu včetně příslušenství je možné financovat buď z vlastních zdrojů, nebo v kombinaci vlastních zdrojů a hypotéky ve třech základních splátkách dle průběhu výstavby projektu.

Výhoda o vlastním financování

Významná % sleva z ceny bytu v případě financování z vlastních zdrojů ve 3 až 5ti splátkách!
Našim klientům nabízíme vyřízení hypotéky za nejvýhodnějších podmínek pro náš projekt Klamovka Park. Vyřídíme za vás veškeré papírování. Zajistíme koordinaci procesů mezi vámi, bankou a námi jako prodávajícím. To vše za nulový administrativní poplatek u většiny bankovních institucí, včetně znaleckého posudku.
Postupy koupě při financování z vlastních zdrojů a hypotečního úvěru v pdf.

MÁM ZÁJEM
vÍCE INFO (pdf)

Máte dotaz?

Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

Partneři prodeje