O lokalitě

Život v zeleni,
kousek od centra

Klamovka Park navazuje na pražskou rezidenční čtvrť Hřebenky svým spojením s parkem Klamovka. Jedná se o pohodovou, klidnou a velmi nenápadnou luxusní lokalitu plnou zeleně. Celoroční sportovní vyžití v blízkém okolí a dostupnost prestižních škol dotváří spokojený domov pro celou rodinu.

Pražská čtvrť Smíchov díky svému charakteru ukrývá široké spektrum občanské obslužnosti. Není nutné vynakládat množství času cestováním za vzděláním, nákupy či relaxací. Všechny potřebné služby denní potřeby uspokojí provozovny situované přímo v lokalitě Klamovka či pár zastávek tramvají. Zejména síť vzdělávacích institucí je zde velmi hustá. V případě potřeby nákupů většího rozsahu je jak autem tak MHD, dobře dostupné OC Nový Smíchov na metru Anděl.

Park Klamovka
na dosah ruky

Objevte klidné místo pro sport i odpočinek v parku Klamovka. Vychutnejte si procházku na Pražský hrad a nedaleký Petřín, nebo si zasportujte v parku Ladronka. Využijte blízkost školky a základní školy v parku Klamovka a dalších prestižních škol v dochozí vzdálenosti pro své děti.

Rušný život
velkoměsta

Na pomyslný dosah ruky máte také vše, co nabízí velkoměsto s širokou nabídkou pracovních příležitostí, bohatou občanskou vybaveností, zábavou či kulturním vyžitím.

Projekt respektující místo

Kvalitní dispozice a nadčasový design charakterizují koncept projektu Klamovka Park, jehož cílem bylo vytvořit ideální zázemí pro spokojenou rodinu. Luxusní interiér vám pomůžeme doladit přesně podle vašich představ.

Zelená lokace

Rozlehlý park jako součást vašeho bytu.

Občanská vybavenost

Výhody města s kompletní občanskou vybaveností a přímým dopravním spojením do centra.

Výhled

Světlo a slunce za velkoformátovými okny s výhledem do parku.

Aktivity

Široká škála volnočasových aktivit v bezprostřední blízkosti.

Design

Nejmodernější technologie s kvalitními stavebními materiály. Design a unikátní architektura celého projektu v precizním provedení.

Školy a školky

Školy a školky na dosah ruky pro spokojený rodinný život.

Jedinečná lokalita

Bydlení v sousedství parku poskytuje klidný únik z ruchu velkoměsta. Vzhledem k neustálé dopravě, hluku a přeplněným ulicím může blízkost zeleně nabídnout závan čerstvého vzduchu. Klid a pohoda v parku jsou ve městě, kde může být rychlý životní styl zdrcující, k nezaplacení.Blízkost zeleně zvyšuje také kvalitu života. Poskytuje příležitosti k sociálním kontaktům a zapojení do komunity. Obyvatelé se mohou zapojit do kurzů jógy, pikniků a dalších venkovních aktivit, které podporují socializaci a sbližování.

Více o projektu

Místo pro radost
ze života

Prohlédněte si byty

Máte dotaz?

Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

Partneři projektu