O projektu
Klamovka Park

Projekt, který nastavuje standardy

Klamovka Park je projekt zaměřený na ekologii a vysoké standardy bydlení. Klademe důraz na volbu materiálů a eliminací produkce emisí při výrobě a v průběhu stavby a při provozu na efektivní hospodaření s energiemi a vodou. Pro budoucí obyvatele domu bude naprostou samozřejmostí použití těch nejkvalitnějších materiálů a vybavení v duchu našeho konceptu inteligentního bydlení.

Součástí našeho pojetí bydlení jsou smart technologie, které Vám usnadní život, ušetří peníze a zajistí Vaši bezpečnost. Chceme, abyste se na svůj domov mohli stoprocentně spolehnout v každé chvíli vašeho života. Naprostou samozřejmostí v bytech je rekuperace, podlahové vytápění, nadstandardní osvětlení a stínění, inteligentní ovládání domácnosti, bezpečnostní dveře, i nadčasový design koupelen s úspornými zařizovacími předměty.

Ekologické bydlení

Výchozími prvky energetické i ekologické šetrnosti Inteligentního bydlení, je navzájem propojený systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami, podlahového vytápění a smart system ovládání bytu s podpůrným využitím FVE na střeše. Vyžadovanými opatřeními jsou zelené střechy, zpětné využití dešťové vody, vhodné dispozice bytů a udržování efektivních poměru obydlených ploch a společných prostor a samozřejmě stavební materiály a postupy.

Objevte lokalitu

MHD pár minut pěšky

V přímém sousedství od budoucího projektu (100 m) je situována stanice tramvajových linek 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 27, 37 včetně nočních tramvajových linek 94, 98, 99 s označením Klamovka i autobusové zastávky linek 149, 191, 265. V ranních hodinách jsou odjezdy odtud naplánovány v 3 - 5 min. intervalech. Tramvají se na zastávku Anděl dostanete za 6 minut.

Zjistěte vše o projektu

Inteligentní domácnost

Pod pojmem automatizace domácnosti se může v dnešní době sofistikovaných řešení chytré domácnosti skrývat široké spektrum funkcí podle toho, kterými technologiemi je konkrétní dům vybaven. My v našem projektu cílíme na dvě hlavní věci - zvýšení uživatelského komfortu a úsporu energií.

Objevte lokalitu

Projekt, který se jen
tak nevídí

Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Etiam quis quam. Aliquam erat volutpat. Fusce tellus. Donec quis nibh at felis congue commodo. Nam quis nulla. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Duis viverra diam non justo. Morbi scelerisque luctus velit.

Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Mauris metus. In rutrum. Phasellus et lorem id felis nonummy placerat. Pellentesque sapien.

Projekt Klamovka Park

Výhody města s kompletní občanskou vybaveností a přímým dopravním spojením do centra.

Zjistěte vše o lokalitě

Bydlení,
které neomrzí

Prohlédněte si byty

Máte dotaz?

Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

Partneři projektu