O nás

Spojení pro výjimečné věci

Klamovka Park je projekt realizovaný 3 partnery:

společnost M.E estates je společnost působící na realitním trhu několik let a její stěžejní činnost jsou akvizice a real estate development s vysokou přidanou hodnotou. M.E estates je rodinná firma s dlouholetou historií sahající až do roku 1920.

skupina Aristo je etablovaným investorem na realitním trhu se zájmem o akviziční příležitosti převážně s cílem získané nemovitosti rozvíjet, dále provozovat a dlouhodobě držet. Zajímá se o rezidenční, administrativní i průmyslové nemovitosti a projekty v Praze a jejím blízkém okolí.

společnost Kafer je firma s tradicí od roku 1998, kdy zahájila své působení na Českém a Slovenském trhu v oblasti dodávek stavebních prací, projektování, poskytování inženýrské činnosti a realizace obchodních a bytových interiérů na klíč. Má etablovaný construction management tým, s kterým realizovala několik residenčních projektů jako Generální dodavatel stavby.

Spoluprací výše uvedených 3 profesionálů dosahujeme na realitním trhu vynikajících výsledků díky jedinečnému spojení nadání, odbornosti, tvořivosti, hlubokého porozumění prostředí a chuti neúnavně pracovat se všemi zainteresovanými osobami.

Respektujeme Genius Loci

Prohlédněte si byty

Partneři projektu